Ranč Jessie

Doufám, že se Vám stránky budou líbit a brzy Nás přijedete navštívit :-)

Ježdění a služby

RODINNÁ REKREACE - letos nepořádáme

Ranč Jessie ve spolupráci s rančem Mississippi River pořádá víkendové i týdenní rodinné rekreace nejen u koní. Pro více informací čtěte dál.
Pro děti je nachystán celodenní program a pro dospělé máme několik tipů pro zpestření dovolené.

Pro děti:

Pro děti jsme připravili celodenní program u koní (pokud chtějí být rodiče s dětmi, protože na ně přes týden nemají čas, není problém připravený program upravit), dle zájmu je můžeme vzít na výlety, a můžou využít i fotbalové nebo volejbalové hřiště.


Pro dospělé:

Pokud preferujete aktivní dovolenou, doporučujeme si vyjet na kole po vinařských stezkách či cyklostezkách, navštívit okolní památky (zejména hrady a zámky) nebo si zajít na koupaliště. Dále nabízíme projížďky lodí, jízdu na koních, a rybáři jistě ocení naše zarybněné vody (pokud nahlásíte dopředu, že byste přijeli chytat, mohu zajistit povolenky - platí pouze pro rybáře s platným rybářským lístkem)

Ubytování:

- v maringotce pro 4 osoby + přistýlka
- ve skautských stanech (dvoulůžkové, nutno vlastní spacák)
- sprcha a WC v místě

Strava:

- plná penze, nebo polopenze (záleží na domluvě)


Domácí mazlíčci:

Po dohodě je možné si s sebou vzít i domácí mazlíčky, je však nutné aby měli náhubky a byli na vodítku. V areálu ranče je důležité udržovat po svých miláčcích čistotu.
Pokud bude na ranči v době Vašeho pobytu kulturní akce, musíte si vstup na tuto akci uhradit zvlášť. Po domluvě s Vámi připočítám vstupné na tuto akci k Vašemu pobytu.Cena pobytu je individuální dle využitých služeb. Budeme se snažit co nejvíce vyhovět Vašim představám. Pro více informací nás prosím kontaktujte na tel. čísle 605 304 850, nebo e-mailu: ja.a_ty@seznam.cz


Žádné komentáře
 
Všichni se na Vás moc těšíme :-)