Ranč Jessie

Doufám, že se Vám stránky budou líbit a brzy Nás přijedete navštívit :-)

O ranči

A jak to všechno začalo?...

fotky 2006-kamera 023
Takže, od svého narození mám ráda koně. Ze začátku jsem vůbec nejezdila a jenom kydala hnůj, posléze mě párkrát povodili po dvoře a nakonec mě dovedli na louku, tam mě pustili a se slovy   "jenom se drž, ona dojde dom" bouchly kobylu po zadku. To byly moje začátky :-) Pak jsem jezdila v různých stájích a na různých rančích.

Ve 14 mně teta koupila prvního koníka. Byl to hucul s norikem a jmenoval se Mio. Za většinu toho, co umím vděčím jemu. Aby nebyl sám, tak mi taťka koupil kobylku. S Arinů jsme prožili hodně trápení. Tatka ju koupil, protože byla v zuboženém stavu. První 2 měsíce byly fakt hrozné, nechtěla dávat nohy, nechtěla brát udidlo, o sedle nechtěla ani slyšet a když jsme se ju pokusili zapřahnout do vozíku (s tím že prý "tahá suprovně"), tak nám zkolabovala. Dneska už je 100% hodná a miluje děti. Nechali jsme ju připustit Shagya arabem. Argon má dneska už 2 a půl roku a je fakt úžasný. Její druhé hříbátko je po hřebci Peppy Golden Scooter z Kostelan a jmenuje se  Spike,má rok a půl. No a ségra si koupila před prázdninama klusáka Viktora.

O tom, že budu mít svůj ranč, jsem snila odmalička. Dneska už se to jaksi formuje, i když je to zatím "pidi ranč". V budoucnosti se to však určitě rozvine.

Poslední komentáře
20.01.2008 11:37:44: Tak, už sem to dopsala - kde nás najdete, jinak klidně napiš do návštěvní knihy a nebo na icq či mei...
20.01.2008 11:02:10: Děkujemsmiley${1}, šak se dojdi někdy podívat, si z Veselí?smiley${1}
17.01.2008 14:44:32: Držím pěstii! co já bych dala za ranch je mi 14 a zatím se to teda nerýsujesmiley${1}smiley${1}
 
Všichni se na Vás moc těšíme :-)